Blog

#6 kluczowe cechy inwestora

#6 kluczowe cechy inwestora Po podjęciu decyzji o chęci budowania majątku w postaci mieszkań na wynajem, należy rozwijać trzy kluczowe cechy w tym procesie: cierpliwość konsekwencja koncentracja Cierpliwość. Bez cierpliwości nie zbudujemy nawet zamku na piasku, nie mówiąc o stworzeniu dochodowego i stabilnego portfela nieruchomości… Czytaj więcej »#6 kluczowe cechy inwestora

#5 Sposoby finansowania zakupu mieszkań na inwestycje.

             W tym wpisie zastanowimy się, który model finansowania nieruchomości jest korzystniejszy dla inwestora, i co zrobić, jeśli nie mamy wystarczającej ilości środków finansowych na zakup mieszkania. Wymienimy również sposoby finansowania inwestycji. Możesz być zaskoczony ile ich jest. Wiele osób… Czytaj więcej »#5 Sposoby finansowania zakupu mieszkań na inwestycje.

#4 Wolność finansowa.

#4 Wprowadzenie. Wiele osób inwestuje w nieruchomości dlatego, że to modne, albo, że mają nadwyżki finansowe i lepiej kupić jakieś mieszkanie niż pieniądze mają się marnować na koncie bankowym.  Wychodzi to potem różnie, czasem sprzedają swoje mieszkanie mówiąc, że to nie dla nich. Uważam, że… Czytaj więcej »#4 Wolność finansowa.

#3 Oszczędzanie.

#3 Oszczędzanie O oszczędzaniu miało być trochę później i będzie obszerny artykuł na temat oszczędzania/odkładania pieniędzy. Do napisania tego artykułu (w nieco innej formie, niż ta, która ukaże się na blogu w przyszłości) natchnął mnie jeden z filmików zupełnie przypadkowo obejrzanych przeze mnie na YouTube.… Czytaj więcej »#3 Oszczędzanie.

#2 Jak kupić pierwsze mieszkanie na wynajem i jakie to ma być mieszkanie?

Gdy już podjąłeś decyzję  o zakupie mieszkania na wynajem, to już 50% sukcesu z tobą. A może nawet więcej. W mieszkania na wynajem inwestuje zaledwie niewielki odsetek społeczeństwa. Dlaczego tak jest? Po prostu ludzie wolą po pracy oglądać telewizję, zamiast zatroszczyć się o swoją przyszłość.… Czytaj więcej »#2 Jak kupić pierwsze mieszkanie na wynajem i jakie to ma być mieszkanie?

#1 Pierwszy wpis :)

Witaj na moim blogu poświęconemu nieruchomościom, inwestowaniu i biznesowi! Chciałbym się z tobą podzielić moimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i przemyśleniami dotyczącymi przede wszystkim inwestowania w nieruchomości.  Jako, że nie jestem doradcą inwestycyjnym, potraktuj proszę wszystko, co przeczytasz na stronach mieszczuch.com jako jedynie mój punkt widzenia na… Czytaj więcej »#1 Pierwszy wpis 🙂