Mieszczuch

Strona mieszczuch.com powstała z potrzeby dostarczania wiedzy na tematy związane z nieruchomościami. Na stronie umieszczane są informacje, jakie autor posiadł dzięki wieloletniemu inwestowaniu w nieruchomości.

Od roku 2009/2010 zajmuję się wyszukiwaniem, selekcją, zakupem, remontami, wynajmem i obsługą najmu nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe. Od tego czasu nabywam dla siebie i innych osób nieruchomości i kompleksowo przygotowuję je do najmu. Od początku stawiam na wysoki zwrot dla inwestorów, wysoką jakość obsługi najemców, a przede wszystkim na bezpieczeństwo inwestycji.

Kilkadziesiąt zakupionych mieszkań od lat pracuje dla osób, które w danym momencie podjęły decyzję, że oprócz pracy na etacie czy prowadzenia własnej firmy chcą mieć dodatkowe źródło dochodu, lokatę kapitału czy emeryturę. Z dumą mogę stwierdzić, iż części z osób, które zaufały mi i mojemu zespołowi, zakupione nieruchomości już zdążyły się spłacić z czynszów najmu, więc wszystko, co od tej pory wpływa na ich konto zostaje w ich kieszeni, a także posiadają majątek w postaci własnych mieszkań. A to wszystko dzięki decyzji podjętej kilka lat temu o chęci zainwestowania w nieruchomości.

Zastosowanie wypracowanego systemu, który starannie selekcjonuje i przygotowuje inwestycje mieszkaniowe z wysokimi stopami zwrotów jest kluczem do powodzenia takich inwestycji.

Od roku 2020 mieszczuch.com postanowił o tym, że zacznie się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego powstała idea stworzenia najlepszego miejsca w sieci dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości. Misją autora strony mieszczuch.com jest ciągły rozwój i doskonalenie platformy tak, aby każdy, kto inwestuje w nieruchomości mógł w jednym miejscu znaleźć odpowiedzi na pytania związane z tym tematem.

Dziękujemy za zaufanie naszym dotychczasowym partnerom i liczymy na dalszą dobrą współpracę 🙂

mieszczuch.com

Przedstawione na stronie www.mieszczuch.com informacje nie są poradami inwestycyjnymi, a jedynie przemyśleniami, opiniami i opisami doświadczeń autora. Dlatego autor stron mieszczuch.com nie bierze odpowiedzialności za skutki wykorzystania tych treści przez czytelników.